Portfolio architektoniczne Piotra Zabłockiego
Projekty z zakresu architektury / architecture projects made by Piotr Zabłocki Projekty urbanistyczne / urban projects made by Piotr Zabłocki Projekty konkursowe - design, wnętrza itp. / other projects like design, interiors, competitions Wizualizacje i grafika 3d / vizualization ob architecture and other 3D graphics Grafika 2d / posters, banners and other 2D graphics Zdjęcia i panoramy / just photo Piotr Zabłocki - CV / something about me, CV and other Dane kontaktowe / contact to me
piotrzablo@gmail.com, architektura, urbanistyka, design i grafika
 PORTFOLIO - Piotr ZabłockiWitam
     Nazywam się Piotr Zabłocki, mieszkam w Chorzowie, a także okresowo w Orzeszu. Od najmłodszych lat marzyłem o budowaniu, tworzeniu. Zaczęło się od rysunków, klocków lego i modelarstwa. Z biegiem czasu moje zainteresowania rozwijały się w kierunku architektury, a w czasie studiów poszerzyły dodatkowo o grafikę 2D i 3D, czego efekty widać w wielu moich pracach.

Wykształcenie
     Mgr inż. arch - absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Obrona pracy dyplomowej magisterskiej (grudzień 2011) pod tytułem "BLOX - koncepcja systemu mobilnych struktur mieszkalnych" - projekt poruszający tematykę nowoczesnego budynku mieszkalnego a właściwie całego systemu budynków w mieście przyszłości. Studia ukończone z wynikiem bardzo dobrym.

Doświadczenie
     Stały rozwój i doskonalenie swoich umiejętności poprzez udział w konkursach architektonicznych, współpracę z śląskimi pracowniami architektonicznymi, a także poprzez szkolenia i kursy.

Zainteresowania
     Poza oczywistą architekturą i powiązaną z nią grafiką interesuję się modelarstem, mechatroniką i nowoczesnymi technologiami.

Czym jest dla mnie architektura?
     Architektura to sposób wyrażenia siebie, możliwość kształtowania przestrzenii, oddziaływania na ludzi. Staram się aby moje projekty były ciekawe, ale przedewszystkim funkcjonalne i zgodne z oczekiwaniami inwestora.

Wizja architektury
     Uważam, że architektura powinna rozwijać się w dwóch kierunkach, będących w pewnym stopniu swoim przeciwieństwem, ale i dopełnieniem - mowa o architekturze high-tech i low-tech. Tradycyjne budownictwo jest przestarzałe i nie dostosowane do wymagań współczesnego użytkownika.

Zapraszam na mój profil w serwisie facebook.pl


Curriculum Vitae
Pobierz polskie CV (wersji PDF)
Download english CV (PDF version)


 
Zapraszam na nową stronę firmy (RESE-arch.pl) / visit new company website